MG Evolution
Firma Urliński od ponad trzydziestu lat konstruuje i wytwarza urządzenia do produkcji wyrobów kosmetycznych i farmaceutycznych.
Znajomość branży oraz doświadczenie zdobyte w trakcie licznych realizacji linii technologicznych przyczyniły się do osiągnięcia w Europie znaczącej pozycji – producenta urządzeń dla przemysłu kosmetycznego.
Obecnie eksport stanowi połowę całej produkcji. W ofercie Firmy Urliński mogą Państwo znaleźć kompletne rozwiązania dla produkcji wyrobów kosmetyki pielęgnacyjnej i dekoracyjnej zgodnie z wytycznymi FDA wg Norm GMP.
Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o. założona została w 1990 roku.
Od początku swojej działalności do dnia dzisiejszego firma reprezentuje na terenie Polski renomowanych europejskich producentów maszyn, urządzeń i wyposażenia, a także dostawców nowoczesnych technologii przemysłowych – szczegóły na załączonych stronach.
Trade&Consult specjalizuje się w obsłudze branż:
Klienci są obsługiwani kompleksowo, poczynając od doradztwa wstępnego i projektowania, poprzez opracowanie i prezentację ofert, realizację zamówień tj. dostawy, montaż, uruchomienia, kwalifikacje, szkolenia, doradztwo technologiczne, aż do usług serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz dostaw części zamiennych i akcesoriów.
Grupa ORLEN to zintegrowany koncern multienergetyczny notowany w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, czy Platts TOP250. Jako pierwsza firma w regionie zadeklarował osiągnięcie całkowitej neutralności emisyjnej w 2050 roku. Dzięki przejęciom (Grupa Energa, Grupa LOTOS, PGNiG) wszedł do grona 150 największych firm na świecie. Koncern prowadzi działalność na 9 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji, Węgrzech oraz w Kanadzie, Norwegii i Pakistanie.
Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, jako jedyna organizacja w Polsce, reprezentuje i wspiera cele strategiczne przedsiębiorców wyłącznie branży kosmetycznej. Od 2002 r. jest aktywnym głosem sektora w procesie stanowienia prawa. Skutecznie współpracuje na co dzień z instytucjami administracji polskiej i europejskiej, a razem z firmami członkowskimi wypracowuje i wdraża rozwiązania, które prowadzą do rozwoju polskiego rynku kosmetycznego, który dziś jest 5 w Unii Europejskiej.
Związek należy do Cosmetics Europe – europejskiej organizacji branżowej i Konfederacji Lewiatan – najbardziej wpływowej organizacji pracodawców w Polsce. Angażuje się też w działania budujące pozycję sektora za granicą – wspiera promocję eksportu polskich kosmetyków, buduje sieć partnerstw i wspólnie z partnerami znosi bariery w handlu międzynarodowym. Organizacja pełni również funkcję platformy wymiany doświadczeń – edukuje i szkoli firmy, podnosząc jakość całego sektora. Od ponad 15 lat prowadzi też projekt społeczny Fundacja Piękniejsze Życie.
Związek skupia blisko 250 firm, w tym producentów i dystrybutorów kosmetyków, laboratoria, firmy doradcze i ośrodki dydaktyczne, a także ich partnerów okołobranżowych – dostawców opakowań i surowców. Zrzesza i działa na rzecz zarówno startupów, małych, rodzinnych przedsiębiorstw, jak i dużych, międzynarodowych korporacji i największych polskich firm kosmetycznych, które w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania działają razem skutecznie, zachowując przy tym wszelkie zasady konkurencji.
Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego działa od roku 1992.
Jesteśmy jedyną organizacją w Polsce działającą w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości, w tym produktów biobójczych.
Członkowie Stowarzyszenia to uznani producenci i dystrybutorzy, a także sieci handlowe, dostawcy surowców oraz inne firmy współpracujące z branżami kosmetyczną i detergentową.
Naszą misją jest promocja, rozwój oraz ochrona interesów firm branży kosmetycznej i detergentowej w Polsce poprzez tworzenie przyjaznego środowiska dla rozwoju przemysłu oraz firm działających w branżach kosmetycznej i detergentowej.
Nasz głos dociera tam, gdzie zapadają najważniejsze decyzje gospodarcze dla kraju i przemysłu kosmetycznego oraz detergentowego.
Misją Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia jest kształcenie oraz profilowanie karier zawodowych studentów poprzez realizację programów studiów uwzględniających potrzeby rozwoju gospodarczego, społecznego oraz kulturowego.
Uczelnia dąży do tego, by tworzone i prowadzone przez nią programy studiów odpowiadały nowoczesnej koncepcji kształcenia zakładającej lepsze dostosowanie oferty edukacyjnej do oczekiwań zewnętrznych i wewnętrznych interesariuszy uczelni.
Nieprzerwany rozwój WSIiZ pozwala na elastyczne dostosowywanie Uczelni
do zmieniających się uwarunkowań ekonomicznych, technologicznych, czy też naukowych, stąd też szczególną misją uczelni jest współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym przy określeniu i realizacji jej zadań w oparciu o filozofię Total Quality Management.
Koncepcja kształcenia przyjęta w WSIiZ uwzględnia dynamikę zmian zachodzących
w gospodarce wolnorynkowej w Polsce i Europie skutkującą wzrostem zapotrzebowania
na kadrę zdolną do wykonywania najbardziej poszukiwanych zawodów. Profil nauczania
w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia odniesiony do kilku różnych dziedzin nauki realizuje większą przejrzystość, dostępność i jakość zdobywanych kwalifikacji zgodnie z koncepcją Polskiej Ramy Kwalifikacji.
Głównym celem koncepcji kształcenia na wszystkich realizowanych w Uczelni kierunkach jest osiągniecie przez absolwenta zakładanych efektów uczenia się w sposób umożliwiający dysponowanie odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami społecznymi.
Świat Przemysłu Kosmetycznego to specjalistyczny kwartalnik skierowany do producentów kosmetyków oraz dostawców produktów i usług dla tej branży. Jest wydawany od 2009 roku i dystrybuowany w nakładzie nawet 5000 egzemplarzy drukowanych, trafiających do pracowników ponad 400 produkcyjnych zakładów kosmetycznych, a ponadto instytucji, uczelni oraz firm z otoczenia branżowego.
Maksymalny zasięg czasopismo uzyskuje dzięki dystrybucji również w wersji elektronicznej oraz na branżowych targach krajowych i zagranicznych.
Świat Przemysłu Farmaceutycznego jest wydawany od 2007 roku, skierowany jest do producentów leków oraz dostawców produktów i usług dla branży farmaceutycznej. Jego nakład wynosi do 5000 egzemplarzy trafiających do pracowników ponad 110 zakładów produkujących leki, a także do instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.
Wydania drukowane są dodatkowo dystrybuowane podczas branżowych targów w kraju i za granicą, a ponadto są również dostępne w formie elektronicznej.