Najbliższa konferencja

 • 000

  Dni

 • :
 • 00

  Godzin

 • :
 • 00

  Minut

 • :
 • 00

  Sekund

9. Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego – 13-15 listopada - Hotel Narvil****, Serock

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że tegoroczną edycję Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego zorganizujemy wspólnie z uznanym polskim producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych – firmą Bell PPHU. Konferencja odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2018 roku w Hotelu Narvil**** w Serocku.

FIRMA BELL JEST UZNANYM PRODUCENTEM I DYSTRYBUTOREM KOSMETYKÓW KOLOROWYCH. BELL MOŻE POSZCZYCIĆ SIĘ PRODUKTAMI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ŚWIATOWYCH STANDARDÓW.

BELL ponad 30 lat jest liderem wśród polskich producentów kosmetyków. Produkty firmy są z sukcesem sprzedawane na rynkach kilkudziesięciu krajów, zarówno Europy Środkowo – Wschodniej jak i Europy Zachodniej. Firma obecna jest między innymi na tak wymagających i konkurencyjnych rynkach jak: Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Białoruś, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Islandia, Pakistan, Azerbejdżan, RPA oraz Bliski Wschód. Ostatnio, do grona odbiorców kosmetyków marki Bell dołączyły: Singapur, Hong Kong oraz Estonia, a także Maroko, Iran, Tajwan oraz kraje skandynawskie. W sumie produkty są eksportowane do około 50 krajów.

Pierwszym produktem, który wprowadzono na rynek, była klasyczna pomadka Bell. Od czasu, gdy pojawiła się w sklepach i drogeriach, trafia do kosmetyczek kolejnych pokoleń klientek.

Bell nieustannie pracuje nad nowościami. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych mogą wciąż udoskonalać swoje kosmetyki. Dzięki temu w 2014 roku firma wprowadziła innowacyjną serię kosmetyków Bell HYPOAllergenic. Na polskim rynku jest to pierwsza w pełni hypoalergiczna seria kosmetyków kolorowych. W październiku 2015 jej ambasadorką została Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka.

Nad jakością naszych kosmetyków czuwa laboratorium R&D, w którym specjaliści dbają o to, aby kosmetyki nie tylko upiększały, ale także pielęgnowały. Laboratorium mikrobiologiczne sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do konsumentek. Na uwagę zasługuje również fakt, iż BELL sam projektuje i wykonuje opakowania produktowe.

Wysoka jakość produktów połączona z przystępną ceną sprawia, że BELL może konkurować z producentami marek zagranicznych.