Najbliższa konferencja

 • 000

  Dni

 • :
 • 00

  Godzin

 • :
 • 00

  Minut

 • :
 • 00

  Sekund

7. KONGRES ŚWIATA PRZEMYSŁU KOSMETYCZNGO

Wspólnie z Honorowym Gospodarzem – Spółdzielnią ŚWIT – dziękujemy uczestnikom 7. Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego za aktywny i liczny udział w tegorocznej konferencji. Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć.

Dziękujemy, że byliście z nami!

ponad 360 przedstawicieli firm z branży kosmetycznej i farmaceutycznej
47 stoisk wystawienniczych
ponad 50 zakładów produkcyjnych
70 wykładowców
3 dni pełne inspiracji

 

W dniach od 15 do 17 listopada 2016 odbył się 7. Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego i 8. Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego. Oba te wydarzenia miały miesce w Ożarowie Mazowieckim w Hotelu Mazurkas. Spotkanie, oprócz doskonałych warunków do wymiany doświadczeń oraz spotkań biznesowych, stworzyło także okazję do wysłuchania wykładów, oraz zapoznania się z ofertą i produktami firm na stoiskach wystawienniczych.

W trakcie trwania poszczególnych bloków tematycznych prelekcję wygłosiło wielu wybitnych i znaczących dla środowiska ekspertów; poruszono najbardziej istotne i aktualne tematy dla obu przemysłów, a każde wystąpienie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zostało wysoko ocenione przez uczestników.

Ofertę zaprezentowało 47 wystawców prezentujących m.in. nowoczesne maszyny, surowce, opakowania oraz rozwiązania technologiczne, wspierające działania na każdym etapie powstawania kosmetyku czy leku. W trakcie Kongresu nie zabrakło również czasu na nawiązanie interesujących i obiecujących kontaktów biznesowych. Uczestnicy mieli możliwość dyskutowania o problemach występujących w branży kosmetycznej i farmaceutycznej, jak również odbywania rozmów biznesowych z wybranymi firmami.

Idealnym miejscem do kontynuowania rozmów była uroczysta gala, odbywająca się drugiego dnia konferencji, która zakończyła część wykładową i stworzyła idealną okazją do podsumowania Kongresu, złożenia podziękowań oraz wręczenia statuetek dla Sponsorów i Partnerów konferencji.

Tegoroczny Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego mieliśmy przyjemność zorganizować wspólnie z dynamicznie rozwijającą się polską firmą kosmetyczną o wieloletniej tradycji - Spółdzielnią Świt, która specjalnie dla uczestników, trzeciego dnia kongresu, udostępniła do zwiedzania swoją nowo zakupioną fabrykę, zlokalizowaną w Halinowie.

Honorowym Gospodarzem tegorocznej edycji Kongresu Farmaceutycznego została Grupa Adamed - innowacyjna polska firma, świętująca w tym roku 30-lecie swojej działalności.
 

Opis zdjęcia

 

Poniżej udostępniamy do pobrania prezentacje, wygłoszone podczas kongresu.

Osoby zainteresowane prezentacją "Zanieczyszczenia - nowe zagrożenia dla skóry" Alberto Thiebaut z firmy COBIOSA  proszone są o kontakt z redakcją.

Poniżej znajdą Państwo link do pobrania prezentacji Maevy Lhopez z Mintel: "GASTRONOMIA" - spojrzenie na innowacyjny rynek kosmetykównaturalnych i kosmetyków food-based."

Opis zdjęcia
KLIKNIJ, ABY POBRAĆ PREZENTACJĘ

PARTNERZY KONFERENCJI