Najbliższa konferencja

 • 000

  Dni

 • :
 • 00

  Godzin

 • :
 • 00

  Minut

 • :
 • 00

  Sekund

10. Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego - 19-21 listopada, Hotel Ambasador Premium w Łodzi

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą kosmetyczną na 10. edycję Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego, która odbędzie się w dniach 19-21 listopada w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi. Honorowym Gospodarzem 10. Kongresu Świata Przemysłu Kosmetycznego została multibrandowa firma kosmetyczna z polskim kapitałem - Verona Products Professional.

Konferencja stwarza producentom kosmetyków okazję do dyskusji o najnowszysch osiągnięciach, a także umożliwia znalezienie odpowiednich rozwiązań oraz inspiracji dla nowych produktów. Dostawcy z kolei będą mieć niepowtarzalną okazję do  zaprezentowania nowych surowców, opakowań, maszyn, urządzeń, technologii, rozwiązań i usług dla przemysłu.

W programie zaplanowano:

- seminaria adresowane do producentów kosmetyków,

- wystawę stoisk dostawców i firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej,

- uroczystą Galę Wieczorną, stanowiącą idealną okazję do integracji branży,

- wycieczkę techniczną.

Kongres adresowany jest do:

- Właścicieli zakładów kosmetycznych
- Prezesów
- Pracowników działu Badań i Rozwoju
- Pracowników działu Jakości i Bezpieczeństwa
- Pracowników działu Zaopatrzenia
- Pracowników działu Utrzymania Ruchu
- Technologów
- Inżynierów Procesów
- Pracowników działu Planowania Produkcji
- Pracowników działu Pakowania
- Dostawców produktów i usług

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - DOSTAWCY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - PRODUCENCI KOSMETYKÓW I LEKÓW

O HONOROWYM GOSPODARZU

Verona Products Professional jest multibrandową firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Firma rozpoczęła działalność w 2003 roku, a już dziś mogą poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowują unikalne receptury produktów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów, a także zapachów. Kosmetyki cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski oraz z ponad 60 krajów świata. Firmie udało się to osiągnąć dzięki połączeniu doświadczenia i pasji oraz dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają im od początku działalności. W codziennej pracy producent podąża za światowymi trendami, kierując się jakością popartą badaniami, niepowtarzalnym designem i oryginalnością. Misją firmy jest tworzenie kosmetyków, których potrzebują klienci, a firma jakością i ceną produktów spełnia ich oczekiwania.

Siedziba firmy znajduje się w Sochaczewie, ok. 70 km od Warszawy. Verona Products Professional zatrudnia obecnie ponad 200 osób.

CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Jako producent kosmetyków Verona dysponuje własnymi laboratoriami badawczymi, gdzie każdy wyrób poddawany jest szczegółowej kontroli na poszczególnych fazach produkcyjnych. Firma posiada nowoczesny park maszynowy i wszystkie produkty robim na miejscu, zachowując najwyższe standardy. Verona współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami surowców i opakowań, co daje gwarancję najwyższej klasy i wpływa na dynamiczny rozwój całej firmy oraz poszczególnych marek. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość zapewniają im przewagę konkurencyjną. Dokładając wszelkich starań, by produkty firmy Verona Products Professional były oryginalne i rozpoznawalne, firma rejestruje swoje znaki towarowe i wzory przemysłowe. W produktach wykorzystuje również nowoczesne technologie, jak choćby zastosowanie analogu linalolu w produktach kosmetycznych jako bezpiecznego zamiennika linalolu, który wykazuje działanie alergenu oraz wydłużenie trwałości i intensywności zapachu wyrobów kosmetycznych do 72h. Verona jest również członkiem Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

MARKI

Na portfolio firmy składają się 4 kategorie produktowe: makijaż, pielęgnacja twarzy i ciała, koloryzacja i pielęgnacja włosów oraz perfumeria z brandami takimi jak INGRID, Vollare, Skin UP, PROVI White, Revia, Ryana, Vittorio Bellucci. Verona Products Professional jest również producentem Private Label. Marki własne to kolejna sfera biznesu, którą Verona bardzo ekspansywnie rozwija, stale rozszerzając oferowany asortyment w ramach wszystkich kategorii produktowych.

JAK DZIAŁA?

Verona wykorzystuje nowoczesne narzędzia marketingowe, organizuje akcje trade’owe, PR i wszystkie możliwe kanały dystrybucji treści promocyjnych. Czynnie uczestniczy w Unijnych Projektach w tym w programie promocji polskiej branży kosmetycznej na rynkach zagranicznych Polska Cosmetics, opracowanego przez Ministerstwo Gospodarki. Można spotkać ich na prestiżowych targach branżowych, m.in. w Hong-Kongu, Dubaju, Bolonii. Firma bierze udział w wielu inicjatywach regionalnych oraz ogólnokrajowych. Silnie wspiera wszelkie wydarzenia branżowe jak konferencje, kongresy, forum. Niezwykle ważne są dla nich działania konsumenckie przekładające się na sprzedaż. Wszelkie starania doceniają klienci i konsumenci, dowodem czego jest szereg licznych wyróżnień, takich jak m.in. Laur Konsumenta – Odkrycie Roku, tytuł Kosmetycznej Firmy Roku, Europejski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”, Qltowy Kosmetyk, Qltowy Koncept, Perła Rynku Kosmetycznego, Najlepszy Produkt czy Super Produkt. Wszystkie te nagrody są potwierdzeniem dynamicznego rozwoju, zachowywania najwyższych standardów oferowanych produktów oraz utrzymywania rzetelnych relacji biznesowych.

PARTNERZY KONFERENCJI